Menu
Your Cart

Akių, veido, galvos apsauga

Modelis: Zekler 80 skaidrus
Akiniai  Zekler 80 skaidrūs 3.20054 Apsauginiai akiniai ZEKLER 80, skaidrūs Lengvi, patogūs sportinio dizaino akiniai su mikštomis kojelėmis arba su pakeičiamu dirželiu. Ultravioletinių spindulių apsauga: linzės padengtos aukštos kokybės ANTI-UV plėvele sulaikančia 100% ultravi..
14.00 €
Kaina su PVM
Modelis: Vernon geltoni
Sportinio tipo geltoni apsauginiai akiniai VERNON. Linzės nerasojančios ir nesibraižančios. Reguliujamas kojelių ilgis ir aukštis. Akiniai lengvi, patogūs, puikiai priglunda prie veido. Apsauga iš šonų.  Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio, UV spindulių. Į komplektą įei..
6.50 €
Kaina su PVM
Modelis: Vernon tamsinti
Sportinio tipo tamsinti apsauginiai akiniai VERNON. Linzės nerasojančios ir nesibraižančios. Reguliuojamas kojelių ilgis ir aukštis. Akiniai lengvi, patogūs, puikiai priglunda prie veido. Apsauga iš šonų.  Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio, UV spindulių. Į komplektą į..
6.50 €
Kaina su PVM
Modelis: AZ106T
Apsauginiai akiniai  ZEKLER 106, tamsūs Modernus dizainas. Stiklas: • Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato. • Vidinė linzių pusė padengta ANTI-FOG plėvele prieš rasojimą. • Išorinė linzių pusė padengta ANTI-SCRATCH plėvele saugančia ..
11.00 €
Kaina su PVM
Modelis: Zekler 39
Apsauginiai akiniai ZEKLER 39, skaidrūs Itin lengvi apsauginiai akiniai. Geras šoninis matomumas. Apsauginiai akiniai tinkami dėvėti ant medicininių akinių. Linzės: Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato. Vidinė linzių pusė padengta ANTI-FOG plėvele prieš..
4.00 €
Kaina su PVM
Modelis: ZEKLER 75 geltoni
Sportinis dizainas. Stiklas: • Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato • Išorinė linzių pusė padengta ANTI-SCRATCH plėvele saugančia nuo subraižymų • Komplektuojami su specialiu apsauginiu medžiaginiu (Microfiber) įdėklu Ultravioletinių spindulių a..
8.00 €
Kaina su PVM
Modelis: Zekler 75 pilki
Apsauginiai akiniai ZEKLER 75, tamsūs Sportinis dizainas. Stiklas: • Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato • Išorinė linzių pusė padengta ANTI-SCRATCH plėvele saugančibr /a nuo subraižymų • Komplektuojami su specialiu apsauginiu medžiaginiu (Micr..
11.00 €
Kaina su PVM
Modelis: Zekler 90
Uždari apsauginiai akiniai ZEKLER 90, skaidrūs Uždari apsauginiai akiniai. Akinių rėmelis pagamintas iš PVC, hermetiškai priglunda prie veido. Plati reguliuojama elastinga juosta. Efektyvi ventiliacija. Akinius galima naudoti kartu su kvėpavimo apsaugos priemonėmis. Pamikštin..
16.00 €
Kaina su PVM
Modelis: EXETER pilki
Akiniai EXETER pilki 3.72772 Akiniai EXETER Sportinio dizaino akiniai suteikia maksimalią apsaugą. Išlenktos formos linzės su šoniniais stiklais suteikia panoraminį vaizdą. Patvarus rėmelis ir minkšta nosį apimanti dalis. Stiklai: nesibraižantys, nerasojantys, iš sus..
11.00 €
Kaina su PVM
Modelis: HIGHLANDER raudoni
Akiniai HIGHLANDER  raudoni 3.72792                                           &n..
12.50 €
Kaina su PVM
Modelis: Zekler55-Bifocal+1,5
Turime tik su + 1,5 dioptrijomis su išskirtomisapatinėje stiklo dalyje Apsauginiai akiniai su 4 skirtingų dioptrijų lygių lęšiais. Lęšių stiprumai: +1.0/+1.5/+2.0/+2.5 dioptrijų Reguliuojamos akinių kojelės pagamintos iš minkšto, tačiau stipraus plastiko. Regul..
18.00 €
Kaina su PVM
Modelis: AEM
Ekranas iš metalinės vielos tinklelio Metalinės vielos tinklelis tinkantis skydeliui ASG, skydelio laikikliui ASLG ir skydelio laikikliui ASL...
4.00 €
Kaina su PVM
Rodoma 1 iki 12 iš 21 (2 Puslapių)