Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/valvija/domains/valvija.lt/public_html/system/storagezfxvpp3oc2rn/modification/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/valvija/domains/valvija.lt/public_html/system/storagezfxvpp3oc2rn/modification/system/library/cache/file.php on line 32 Darbo pusbaciai
Menu
Your Cart

Pusbačiai darbo

Modelis: ADM ALEGRO
Pusbačiai ADM ALEGRO S1P 3.8005                                             ..
35.00 €
Kaina su PVM
Modelis: B168B
BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai B168B S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – ..
59.00 €
Kaina su PVM
Modelis: Basel S1P
Sportinio stiliaus pusbačiai Pesso Basel S1P  SRC / Aliuminium+Kevlar Naujausios besiūlės technologijos tekstiliniai darbo batai Pesso. Stilingi, patogūs ir maksimaliai kvėpuojantys ir lengvi! BATVIRŠIS              ..
42.00 €
Kaina su PVM
Modelis: BUNERO
Odiniai darbo batai NERO Grip S3 SRC  U-Power SK GRIP Collection U-Group gamintojo darbo avalynė išsiskiria naujausiomis patentuotomis technologijomis, dizainu ir svarbiausia - komfortu. Didelis dėmesys skiriamas bato ergonominėms savybėms, atsižvelgiant į dirbančiojo psichofiziologines..
75.00 €
Kaina su PVM
Modelis: B643
DARTS S1P (B643) brosiura BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai DARTS S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų k..
90.00 €
Kaina su PVM
Modelis: King
Sportinio stiliaus darbo pusbačiai KING S3 SRC U-Power The Roar Collection U-Group gamintojo darbo avalynė išsiskiria naujausiomis patentuotomis technologijomis, dizainu ir svarbiausia - komfortu. Didelis dėmesys skiriamas bato ergonominėms savybėms, atsižvelgiant į dirbančiojo psichofiziolo..
70.00 €
Kaina su PVM
Pusbačiai RUGBY S3 3.7041
Laikinai neturime
Modelis: RUGBY S3
Pusbačiai RUGBY S3 3.7041                                              ..
84.00 €
Kaina su PVM
Modelis: B469
Odiniai darbo pusbačiai SRC S3 BATVIRŠIS Itin tvirta, minkšta ir impregnuota oda atspari dėvėjimui ir atstumanti drėgmę. PAMUŠALAS Oro ir drėgmės cirkuliaciją užtikrinantis pamušalas. PIRŠTŲ APSAUGA Apsauginė noselė iš plastiko XL dydžio maksimaliam pa..
33.00 €
Kaina su PVM
Pusbačiai SCUBA S1P B622 3.6306
Laikinai neturime
Modelis: Scuba B622
Pusbačiai SCUBA S1P B622 3.6306 BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai SCUBA S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo ..
90.00 €
Kaina su PVM
Modelis: Tribeca
BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai TRIBECA S1 pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – k..
55.00 €
Kaina su PVM
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)