Menu
Your Cart

Puskombinezoniai

Modelis: Brighton 802 citrininis
Ypač tvirtas ir atsparus dėvėjimuisi drobinio pynimo (CANVAS) puskombinezonis darbui SIRIUS BRIGHTON su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Ryškiaspalvio geltono audinio elementai skirti geresniam matomumui užtikrinti. Kelnių keliai pastiprinti dviguba medžiagos kloste, galimybė įki&sc..
44.00 €
Kaina su PVM
Modelis: DPCM
Tamsiai mėlynas darbo puskombinezonis iš itin tvirto Canvas audinio Savybės: · visos siūlės prasiųtos triguba užlenkta siūle. · reguliuojamo ilgio petnešų ir tamprios gumos įsiūvo nugaros srityje dėka yra galimybė nusistatyti optimalų puskombinezonio dydį. · f..
36.00 €
Kaina su PVM
Modelis: DPRD
Darbo puskombinezonis Pesso Twill, rudas | DPRD Savybės: · reguliuojamo ilgio petnešų ir tamprios gumos įsiūvo nugaros srityje dėka yra galimybė nusistatyti optimalų puskombinezonio dydį. · funkcionalios kišenės: speciali kišenė telefonui, užtrauktuku užsegama k..
36.00 €
Kaina su PVM
Modelis: DP215M
Darbo puskombinezonis iš tvirto medvilninio STRETCH 215 audinio su elastanu, tamsiai mėlynas. Audinys su elastanu. Medvilninis tvilo audinys su 2 % minimaliu kiekiu elastano yra lengvas ir itin tamprus, kartu išlaikant audinio atsparumą plyšimui. Puskombinezonio kišenė..
36.00 €
Kaina su PVM
Modelis: DPSTRETCH
Darbo puskombinezonis Pesso iš itin tvirto medvilninio STRETCH audinio su elastanu Audinys su elastanu. Medvilninis tvilo audinys su 2 % minimaliu kiekiu elastano yra lengvas ir itin tamprus, kartu išlaikant audinio atsparumą plyšimui. Puskombinezonio kišenės ir antkel..
36.00 €
Kaina su PVM
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)