Menu
Your Cart

Švarkai

Modelis: Brighton 802 citrininis
Ypač tvirtas ir atsparus dėvėjimuisi drobinio pynimo (CANVAS) darbo švarkas SIRIUS BRIGHTON su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Ryškiaspalvio geltono audinio elementai skirti geresniam matomumui užtikrinti. Su patogiomis multifunkcinėmis  kišenėmis – dvi užtr..
35.00 €
Kaina su PVM
Modelis: DSCMN
Darbo švarkas iš itin tvirto Canvas audinio Savybės: · visos siūlės prasiūtos triguba užlenkta siūle. · funkcionalios kišenės: speciali kišenė telefonui, dvejos kišenės krūtinės srityje, specialios įmautės rašikliams, šoninės ki&scar..
34.00 €
Kaina su PVM
Modelis: Švarkas SIRIUS CANVAS
Ypač tvirtas ir atsparus dėvėjimuisi drobinio pynimo (CANVAS) darbo švarkas SIRIUS Canvas užsegamas “paslėptu” užtrauktuku. Pečių juosta pastiprinta praktišku ir atspariu dilimui 600D poliesteriu. Keturios patogios multifunkcinės krūtinės kišenės, dvi užtraukiamos ..
33.00 €
Kaina su PVM
Modelis: DS215M
Darbo švarkas iš itin tvirto medvilninio STRETCH audinio DS215M, tamsiai mėlynas. Audinys su elastanu. Medvilninis tvilo audinys su 2 % minimaliu kiekiu elastano yra lengvas ir itin tamprus, kartu išlaikant audinio atsparumą plyšimui. Naujausių technologijų audiniai ga..
35.00 €
Kaina su PVM
Modelis: DSSTRETCHPN
Darbo švarkas iš itin tvirto medvilninio STRETCH audinio Audinys su elastanu. Medvilninis tvilo audinys su 2 % minimaliu kiekiu elastano yra lengvas ir itin tamprus, kartu išlaikant audinio atsparumą plyšimui. Naujausių technologijų audiniai garantuoja judesių laisvę, k..
35.00 €
Kaina su PVM
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)